Pereiti į pagrindinį turinį

Vila Ispanijoje

Kaina: 11900000
Skelbimas perskaitytas: 160

Apie

Puiki paplūdimio vila Paraiso Barronal, Estepona
Puiki dviejų lygių vila su rūsiu su įspūdingu pirmojo aukšto įėjimu, vedančiu į prieškambarį su dvigubo aukščio lubomis ir medinėmis sijomis. Du šluojantys mediniai laiptai veda į viršutinį aukštą.
Iš vestibiulio patenkama į svetainę su medinėmis ir terakotinėmis grindimis. Stumdomos durys atsiveria į didelę dengtą terasą su sijinėmis lubomis. Svečių tualetas ir biuras su įmontuotomis spintomis. Du dviviečiai miegamieji su atskirais vonios kambariais. Taip pat yra visiškai įrengta virtuvė su didele valgomojo zona, iš kurios galima patekti į sodą ir terasas. Kitos funkcijos apima sandėliuką, personalo tualetą. ir skalbykla.
Viršutiniame aukšte yra didingas pagrindinis miegamasis su aukštomis lubomis, dekoruotomis medinėmis sijomis ir mezoninu, kuris galėtų būti biblioteka; jo ir jos pasivaikščiojimų spintos ir pagrindinis vonios kambarys su rankų darbo vonia, dušo kabina,medinių ir terakotinių grindų deriniu. Šiame lygyje yra dar penki miegamieji su keturiais vonios kambariais ir svečių tualetas su rankomis dažytomis marokietiškomis plytelėmis.
Rūsyje yra 600m2 garažas daugiau nei 10 automobilių, darbuotojų miegamasis su vonia ir dvi vandens talpyklos. Namo ypatumai yra baseinas, aliuminio dvigubo stiklo langai ir durys bei elektrinės langinės. Vidaus apdaila – ąžuolo masyvo.
Miegamieji kambariai: 8, Vonios kambariai: 6, Užstatymo plotas: 1.841 m², Vidus: 1.491 m², Terasa: 350 m², Sklypas: 5.627 m²
Kaina 11 900 000 €

Panašūs skelbimai