Pereiti į pagrindinį turinį

Verslas ne kiekvienam!

Kaina: 3500000
Skelbimas perskaitytas: 1087

Apie

Jeigu esate inovatorius arba domitės naujovėmis, galite tapti pirmojo Pasaulyje mobilaus skrydžių simuliatoriaus operatoriumi.
Prie šio technikos kūrinio atsiradimo daugiau nei 2 metus dirbo virš 100 specialistų, mokslininkų ir savo srities profesionalų iš daugiau nei 25 skirtingų Lietuvos ir Pasaulio įmonių, kurie apjungė 8 skirtingų sričių technikos pasiekimus taip, kad šio apžvalgos skrydžių simuliatoriaus lankytojas, per mažiau nei 10 minučių, galėtų apkeliauti įspūdingiausias Lietuvos arba viso Pasaulio vietas skaitmeninėje kelionėje, praturtindamas savo kultūrines žinias Pasaulyje dar nematytu formatu.
Tai kelionė, kurioje amžius gyvuojanti klasika lankyti žymiausias istorines vietas ir protėvių palikimą, susiduria su moderniausiais technikos pasiekimais, savo žaismingu formatu suteikdama neregėta patirtį šiuolaikiniam smalsiam tyrinėtojui.

Mes, „Culture Express“ apžvalgos skrydžių simuliatoriaus kūrėjai, siūlome Jums investiciją kuri susideda iš dviejų dalių:

A.
21 aro ploto žemės sklypo esančio J. Basanavičiaus gatvėje, Palangoje. Tai gatvė kuri yra pati judriausia Lietuviškos vasaros gatvė su nesibaigiančiu srautu būsimų lankytojų.

B.
Mobilaus apžvalgos skrydžių simuliatoriaus kurio veikimo principus galite pamatyti šioje video nuorodoje:
https://www.youtube.com/watch?v=LoXW0V3MciM&feature=youtu.be
ir šioje: https://www.youtube.com/watch?v=EsZPXJ_JK10&feature=youtu.be

Mūsų komanda yra pasiruošusi ne tik šį projektą parduoti, bet ir padėti Jums startuoti - suteikti visas projekto įgyvendinimui reikalingas žinias bei “Know-how, paruošti teisinius dokumentus bei gauti darbui reikalingus leidimus ir teikti konsultacijas bei pilną palaikymą.

Mes esame suinteresuoti jūsų sėkme, o esant poreikiui siūlome galimybę plėstis sukuriant apžvalgos skrydžių simuliatorių tinklą bet kuriame Pasaulio žemyne, todėl siūlome išskirtines verslo sąlygas pirmajam partneriui. Jei manote, kad toks galite būti, norėtume, su Jumis, dialogą pratęsti gyvai, prieš tai pasirašius konfidencialumo sutartį.

Kiti apžvalgos skrydžių simuliatoriaus privalumai:
1. Įrenginys gali veikti ištisus metus, nepriklausomai nuo to kokios yra oro sąlygos.
2. Įrenginio teikiama paslauga gali naudotis visų amžiaus grupių lankytojai.
3. Įrenginyje sumontuota naujausia vaizdo ir garso technika.
4. Pradinis įrenginyje rodomos video medžiagos paketas susideda iš 10-ties skirtingų skaitmeninių kelionių, kurį bus galima plėsti pagal jūsų poreikius.
5. Įrenginys suprojektuotas taip, kad atitiktų aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus, kuriuos testuos, įvertins bei sertifikuos “TUV Nord tarptautiniai inspektoriai.

Apžvalgos skrydžių simuliatoriaus, kartu su žemės sklypu J. Basanavičiaus gatvėje, Palangoje, kaina yra: 3.500.000 Eur (neįskaičiavus mokesčių).

Prognozuojamos vasaros sezono, t. y. 70 dienų, pajamos, darant prielaidą, kad kasdien apžvalgos skrydžių simuliatorių aplankys 2.000 lankytojų, esant 10 Eur bilieto kainai, yra 1.400.000 Eur. Metinės operavimo sąnaudos nesiekia 100.000 Eur, tad vidutinis projekto atsiperkamumo terminas yra 3 metai.
Kadangi šis apžvalgos skrydžių simuliatorius yra mobilus, pasibaigus sezonui Palangoje, tikslinga jį būtų transportuoti į kitą, turistų lankytiną, vietą Lietuvoje, ar kitoje šalyje, taip projekto atsiperkamumo terminą ženkliai sutrumpinant.

Jei turite savo žemės sklypą, kuris tiktu šiam verslui, galime Jums pasiūlyti įsigyti tik apžvalgos skrydžių simuliatorių su pilnu mūsų palaikymu. Taip pat šį apžvalgos skrydžių simuliatorių galima eksploatuoti viešuose miestų aikštėse ar skveruose, jei tam gausite reikalingus savivaldybės leidimus.

Aukštesnė šio projekto misija yra pristatyti ir skleisti kultūros paveldą kaip galima platesnei auditorijai. Siekdami šio tikslo, nusprendėme savo skaitmenines keliones orientuoti į UNESCO globojamų kultūros paveldo projektų pristatymą, bei remtis tomis pačiomis politikos gairėmis – sujungti švietimą, kultūrą ir mokslą. Idėja sukurti tokį skaitmeninį apžvalgos skrydžių simuliatorių gimė einant 500-tosioms, vieno iš šviesiausių mūsų istorijos mokslo, meno, kultūros ir inžinerijos protų, Leonardo Da Vinčio mirties metinėms. Leonardo buvo pirmasis išradėjas, nubraižęs fizinės skraidyklės brėžinius, todėl mes didžiuojamės tokios gražios sukakties metu galėdami perduoti estafetę skaitmeniniam pasauliui, bei kviečiame prie to prisidėti ir Jūs.

Pagarbiai „Culture Express“ komanda

#MFS #CultureExpress #DigitalTraveling #UNESCO #LeonardoDaVinci

Panašūs skelbimai