Pereiti į pagrindinį turinį

Internetine avalynes parduotuve (dropshipping)

Kaina: 1590
Skelbimas perskaitytas: 975

Apie

El.parduotuvės su tiekėjo integracija (automatinis prekių importas, atnaujinimas, šalinimas bei pagrindinės prekių informacijos kaip kategorijos, pavadinimai, spalvos, sudėtis, dydžiai bei atributai vertimas į LT kalbą) bei puikus dizainas.
El.parduotuvių kūrimui naudoju opencart 3 tvs. Ji stipriai modifikuota nuo default versijos, su įvairiais patobulinimais ir premium papildiniais (vien juos atskirai susipirkti, nekalbant apie pritaikymą, kainuotų 600-700eur). Čia gaunate dovanų!
Pagrindiniai, bet neapsiribojant jais:
Seo papildinys (automatiškai pagal prekių informaciją formuojami seo meta duomenys, sitemaps, galimybė keisti visą seo informaciją, sekti 404 url ir daug kitų funkcijų), apleistų krepšelių papildinys (matomi apleisti krepšeliai, galimybė registruotiems klientams siųsti priminimus apie nebaigtą pirkimą), geito redagavimo papildinys (click and edit tame pačiame lange pagrindinė prekių, kategorijų, atributų, pasirinkimų informacija), masinis nuolaidų kūrimas, duomenų eksportas (praktiškai betkokių duomenų kaupiamų duomenų bazėje eksportas pagal parametrus excel formatu), analitikos modulis (atvaizduojami ir kaupiami įvairūs statistiniai duomenys, panašu kaip google analytics tik viskas matoma admin aplinkoje), el.laiškų šablonų papildinys (galimybė apipavidalinti automatinius laiškus siunčiamus klientams, keisti jų tekstus), iki nemokamo pristatymo liko papildinys (rodoma juosta atitinkamose vietose informuojanti kiek liko iki nemokamo pristatymo), įvairių kurjerių papildiniai (dpd, lpexpress, omniva ar betkoki kiti kurjeriai), mokėjimo būdų papildiniai (paysera, paypal, bankinis pavedimas, grynais, galima įdiegti ir opay, foxpay ir kitus). Yra daug kitų funkcionalumų, tačiau čia paminėjau tuos, kurių standartinėse versijose nerasit.
Tiekėjas iš Lenkijos. Prekių sandėliuoti nereikia, klientui nupirkus iš jūsų, jūs tiesiog nuperkate iš tiekėjo ir tiesiai nusiunčiate savo klientui. Tiekėjas jokių reklaminių skrajučių ar kainų zlotais prekės pakuotėje nepalieka, tad klientas nieko nesupras.
Facebook, Instagram sukurtos (siulytina naudoti tik bussines paskyra). Puslapis ištestuotas ir puikiai veikentis.
Internetiniai prekybai populiarėjant, tai gali būti pats tinkamiausias metas įgyvendint svajonę!

Panašūs skelbimai