Pereiti į pagrindinį turinį

db outlet - vardinių drabužių ir aksesuarų išparduotuvė

Kaina: 100000
Skelbimas perskaitytas: 4342

Apie

Parduodama viena žinomiausių Lietuvoje vardinių drabužių ir aksesuarų išparduotuvė - www.dboutlet.lt

Per pirmą įmonės atidarymo mėnesį patapome PVM mokėtojais (mėnesio apyvarta viršijo 45 000 Eur).

Į marketingą investavome šešiaženklę sumą, tad esame gerai žinomi Lietuvoje.

Turime didelią klientų bazė kuri generuoja pelną kiekvieną mėnesį praktiškai nemokamai.

www.dboutlet.lt internetinė parduotuvė yra viena greičiausių, moderniausių ir patogiausių Lietuvoje drabužių parduotuvių Lietuvoje.

Turime dvi fizines parduotuves - Telšiuose ir Marijampolėje.

db OUTLET Marijampolės parduotuvės video - https://www.youtube.com/watch?v=43uv5jPfHx0

db OUTLET Telšių parduotuvės video - https://www.youtube.com/watch?v=eknhu7FnVSY

Parduodame visą, pilnai veikiančią įmonę su darbuotojais, buhalterija, prekių tiekėjų sutartimis ir kitomis sutartimis, socialinių tinklų profiliais ir kitu įmonei priklausiančiu fiziniu ir intelektualiniu turtu.

Pagal susitarimą būtų galima mums kurį laiką administruoti reklamines kampanijas ir apmokyti kaip tai daryti patiems. Taip pat galėtume pasidalinti strategija kaip per ateinančius metus smarkiai padidinti pardavimus.

Nors šiuo ir ateinančiu metu yra ir bus elektroninės prekybos bumas, dėl tam tikrų priežasčių įmonės sąvininkas nusprendė išvykti iš Lietuvos. Tai vienintė priežastis kodėl verslas (2 fizinės ir internetinė parduotuvė) yra parduodama už tokią kainą.

*Kaina nurodyta be prekių, kadangi sandėlio likutis kinta kiekvieną dieną ir būtų skaičiuojamas pagal faktą. Senų prekių praktiškai neturime, nes visos prekės yra kruopščiai atrenkamos ir į jas yra investuota daug laiko ir darbo.

Pirkėjus atsirinksime patys, kadangi verslas yra sąžiningas ir žinomas, tad norime, kad ir žmonės būtų atitinkami bei sėkmingai plėtotų tą, ką pradėjome mes.

Panašūs skelbimai