Pereiti į pagrindinį turinį

Siūlau vaikiškų prekių elektroninę parduotuvę

Kaina: 650 €
Skelbimas perskaitytas: 924

Apie

Įsigykite elektroninę parduotuvę ir pirkėjus pasieksite iš visos Lietuvos. Siūlau Jums jau sukurtą ir paruoštą naują el. parduotuvę su elektroninės bankininkystės sistema, visais pristatymo būdais, nuolaidų kuponais ir t.t.

• Sutaupykite begales jėgų, laiko ir pinigų kurdami kažką nuo visiško nulio. Jums nebereikės galvoti koks gali būti svetainės dizainas, kaip pajungti visus Lietuvos bankus, pristatymo būdus, kaip generuoti nuolaidų kuponus ir begales kitų funkcijų, nes viskas yra įdiegta ir paruošta prekybai...
• Įsigiję šį verslą Jums priklausys internetinės parduotuvės adresas www.ManoVaikui.lt, profesionaliai sukurtas dizainas, baneriai, ikonos, profesionalus logotipas, kurį galėsite registruoti kaip prekės ženklą, talpinimo planas bei visa elektroninė parduotuvė.
• Itin paprastas parduotuvės valdymas, galėsite patys peržiūrėti užsakymus, grąžinimus, talpinti prekes, jas redaguoti, pridėti, redaguoti kategorijas, kurti nuolaidos kodus ir t.t.
• Labai pigus šio verslo išlaikymas. Per metus reikės tik susimokėti už domeną 10 € ir už puslapio talpinimo planą ~ 36 €. Per mėnesį išlaikymas bendrai gaunasi vos: 4 €. Daugiau papildomų mokesčių nebėra.

Jeigu turite papildomų klausimų galite susisiekti su mumis Jums patogiu laiku.
P.S. kai parduosiu šį projektą skelbimą nedelsiant ištrinsiu.

Tel.: 8 627 42540
El. Paštas: info@tjdizainas.lt

Projekto kaina tik : 650 €

Panašūs skelbimai