Pereiti į pagrindinį turinį

Registracija į autoservisus internetu

Kaina: 1900
Skelbimas perskaitytas:

Apie

Ieškome norinčių įsigyti pilnai veikiantį interneto projektą - registraciją į autoservisus internetu

Projekto aprašymas:

Autoservisų sritis dar labai mažai paliesta šiuolaikinių technologijų, tad tik laiko klausimas kada inovacijos ateis ir čia. Mes siūlome registraciją į autoservisus internetu labai paprastai, patikimai, aiškiai ir patogiai. Tai ne tik registracija į visus autoservisus vienoje vietoje, bet ir informacijos apie autoservisus pateikimas, kuris leis Jums suprasti kuris autoservisas yra patikimas, ne per brangus, kokia jo specializacija, atstumas nuo namų, darbo laikas ir t.t.

Kaip Jūs ieškote autoserviso savo automobiliui?
Jei jau turite radę savo patikimus autoservisus - gerai, tačiau ir juose nuolat vyksta pokyčiai. Keičiasi darbuotojai, kainos, paslaugų spektras ir pan. Todėl situacija gali nuolat keistis, todėl tekti ieškoti naujo autoserviso. Kaip tai darysite? Autokurjeris.lt projekto tikslas turėti informaciją apie VISUS Lietuvos autoservisus ir leisti registruotis į patikimus, tačiau matyti ir tuos, į kuriuos geriau nevažiuoti, nes galbūt tai yra vienas iš servisų kuriame lankotės ir rizikuojate!

Kiekvienais metais vairuotojo pažymėjimą gauna dešimtys tūkstančių naujų vairuotojų, kurie dar neturi patirties remontuojant automobilį - tai yra mūsų klientai kuriems galime padėti sutaupyti laiko, pinigų ir nervų. Taip pat į didmiesčius kasmet atvyksta dešimtys tūkstančių studentų, kurie taps vairuotojais ir jiems reikės autoservisų paslaugų.

Lietuvoje šiai dienai yra registruota 1 600 000 lengvujų automobilių, vieno jų vidutinė priežiūra metams, remiantis staitstika, yra 270eur. Iš viso autoservisų metinės pajamos Lietuvoje viršyja 500 000 000 eurų. Taigi, tai yra didelė rinka, kuri kaip minėta ankščiau, dar nepaliesta inovacijų.

Jei bent 10% visų užsakymų vyktų per autokurjeris.lt, kas yra realu net netapus šios srities lyderiu - taikant 5% tarpininkavimo mokestį, metinės pajamos būtų 2 400 000 eurų, o tarpininkavimo mokestis gali siekti 10% ir daugiau.

Klientų pritraukimo strategija šiai dienai gan paprasta - visų raktinių žodžių autoservisų tematikoje išpirkimas Google sistemoje ir 5% tarpininkavimo mokesčio prašymas iš autoservisų už sėkmingai perduotą užsakymą. Vienas paspaudimas autoservisų tematikoje kainuoja 20-70ct. Vidutinė užsakymo vertė yra 270eur, taigi 5% nuo jos yra 13,5eur. Tiek tarpininkavimo procentas, tiek užsakymo suma gali būti didesnė, taigi siekti ir 100eur už perduotą užsakymą.

Šiai dienai jau yra keletas panašių sistemų, tačiau ši sritis dar labai nauja ir neturi aiškaus lyderio. Taip pat, yra daugybė papildomų paslaugų kurias galima pasiūlyti papildomai ir kurių dar niekas nesiūlo visų vienoje vietoje:
- Auto kurjeris. Tai autoserviso atstovas kuris paims Jūsų automobilį nuo pat namų ir grąžins sutvarkytą.
- Patikrintų automobilių prekyba. Autoservisuose patikrinti automobiliai gali būti integruoti į mūsų sistemą ir parduodami pirkėjams kaip patikimi. Juk automobilio pirkimas apie automobilius nesuprantančiam žmogui yra vienas nemaloniausių ir rizikingiausių pirkinių jo gyvenime. Tad siūlome išspręsti ir šią problemą.
- viskas vienoje vietoje. Mūsų vizija pasiūlyti tiek automobilių remontą, tiek pirkimą ir pardavimą.

Projekto pristatymas 2023.10:
https://docs.google.com/presentation/d/1weiXY-jZsZJ7hzzrSM3y172BQfgByGrP...

Jei sudomino - pasikalbėkime telefonu 867141571 ar el. paštu labas@autokurjeris.lt

* Po skelbimo įkėlimo įvairiose platformose autokurjeris.lt sulaukė ir kenkėjiškų "botų" dėmesio, dėl ko laikinai neveiks google žemėlapis - jį sutvarkysime balandžio pirmąją savaitę (Pastaba 2024-03-29)

Panašūs skelbimai