Pereiti į pagrindinį turinį

Plovyklos įranga. Profesionalūs garų valytuvai. Salonų cheminio valymo įranga.

Kaina: 1000
Skelbimas perskaitytas: 301

Apie

Jūsų dėmesiui mūsų įmonė pristato unikalią, itin efektyvią įrangą, skirtą vienalaikiam cheminiam, sausam ir valymui garais. Mūsų išskirtiniai, analogų neturintys patentuoti salonų ir interjero valymo plaunantys dulkių siurbliai – tai unikali inovacinė technologija sėkmingam jūsų verslui.

Automobilių, autobusų ir kt. transporto paviršių plovimas garo mašinomis neturi jokio žalingo poveikio. Atvirkščiai, aukšta temperatūra efektingai valo tepalų, dyzelino, dervų dėmes, druskas žiemos laikotarpiu. Po plovimo garais paviršius atsinaujina, blizgesys grąžinamas neleidžiant dažams blukti. Valant aukštos temperatūros garais, įkaitintas dažyto paviršiaus lako sluoksnis tarsi regeneruojasi išlygindamas lako paviršiuje mikronelygumus. Garų plovimo įrangos technologija yra efektyvus, ekologiškas ir paprastas sprendimas, skirtas kėbulo ir variklio plovimui.

Kokybės ir stebinančio patikimumo dėka, įranga savo šeimininkams tarnauja jau daugiau kaip 20 metų. Visi įrangos komponentai yra gaminami Europoje.

https://steamlur.eu/lt/automobiliu-salonu-valymo-kebulo-plovimo-iranga/

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai