Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodame verslą - interjero detalių prekyba salone Klaipėdoje, bei el. prekyba

Kaina: 53000
Skelbimas perskaitytas: 185

Apie

Parduodamas verslas - namų interjero detalių salonas su prekėmis bei el. prekyba

Fizinė prekyba vykdoma Klaipėdoje, modernioje ir itin jaukioje patalpoje, šalia itin judrios, vienos iš pagrindinės Klaipėdos gatvės. Esanti reklama pritraukia klientų dėmesį.
Fizinis salonas yra ypač kruopščiai išpuoselėtas ir įkurtas pasitelkiant dizainerius. Patalpos turi du atskirus kabinetus vadybininkams, bei atskirtą sandėlį prekėms laikyti.
Patalpos įrenginėtos, taip, kad klientas jaustųsi lyg namuose ir matytų realią parduodamų prekių išvaizdą jaukioje aplinkoje.
Didelis dėmesys buvo skirtas mūsų matomumui internetinėje erdvėje ir ne tik. Esame "Google" žemėlapyje vieni pirmųjų, todėl klientai greitai randa parduotuvę ir pasirodę kartą - grįžta atgal.
Salonas turi susitarimų su dizaineriais, projektų vystytojais. Tai puiki galimybė plėstis šiose srityse palaikant ryšius su šiomis specialistų sritimis. Turime sudarę daug sutarčių su Europos bei Kinijos gamintojais, iš kurių imame prekes. Yra tokių gamintojų, kurie dirba net dropshipping principu ir siunčia prekes tiesiai į kliento adresą. Už salono nuomą, mokama tikrai maža nuomos kaina, kuri nesiekia nei 1000 eur per menesi.
Sudarytos sutartys su kurjeriais, kurie be jokių nesklandumų atlieka prekių pristatymo paslaugą.

Be fizinės parduotuvės, taip pat prekiaujama per mūsų išpuoselėtą ir daug pinigų bei lako sudėtą elektronine parduotuvę. Elektroninė parduotuvė turi daugiau nei 30 000 prekių, kurios asortimentas pastoviai pildomas naujienomis. El. parduotuvėje turime pagrindinių bei vienų didžiausių Europoje gamintojų prekes. Nuo pat el. parduotuvės pradžios buvo optimizuojamas SEO - t.y. pagal populiarius raktažodžius matomi pirmuose puslapiuose, bei pirmose vietose pagal pavadinimus "Google" naršyklėje. Investuota į el. parduotuvės automatizacijas, dizaina, funkcijas tokias kaip automatiniai priminimai palikus krepšelį klientui, nuolaidų kuponai, pirkimas pagal kiekį (nuolaidos), arbatpinigiai, panašios prekės, automatinės sąskaitos faktūros ir daug kitų funkcijų. Lengvai suprantama administracinė el. parduotuvės valdymo panelė. El. prekybai buvo skiriama itin daug dėmesio ir vystoma įvairiais strateginiais būdais, todėl prekyba puikiai vyks ir toliau perėmus ją, kiekvieną dieną.
Parduodame kartu ir socialinius tinklus, tokius kaip facebook (~6000 sekėjų), instagram, Google AdWords, Facebook ads manager, video reklamas, banerius ir t.t. Reklamoms per visus 2 metus, buvo išleista apie ~ 50000 eur, tad šis prekės ženklas jau tikrai visiems matytas. Reklamos buvo sukurtos marketingo specialistų pagalba.

Kūrėme šį verslą nuo 0 ir užauginome per šiuos du metus, stengdamiesi ir idėję labai daug laiko bei pastangų. Pasikeitė gyvenimo aplinkybės ir su skaudančia širdimi turime atsisakyti jo ir perleisti į geras rankas. Tai bus puikus automatizuotas verslas, atkakliems, inovatyviems žmonėms ar netgi šeimos nariams. Parduodame viską kartu, taip kaip dabar dirbama. Atskirai fizinė arba el. parduotuvė neparduodama.

Verslas vykdomas: 2 metai
Likučiai: ekspozicinės prekės ir sandėlio likučiai
Įmonė: UAB

Metinė apyvarta: ~200 000 €

Viso verslo kaina: 53 000 €

Rimtai susidomėję, prašome skambinti nurodytu telefonu. Susitarsime susitikimą aprodyti viską ir pateikti daugiau informacijos. (Klaipėdoje)
arba el. paštu: klaipedosvakaras@gmail.com

Panašūs skelbimai