Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas viešojo maitinimo tinklas+food truck

Kaina: Sutartinė
Skelbimas perskaitytas: 1193

Apie

Parduodamas pelningas ir perspektyvus viešojo maitinimo ir dienos pietų verslas (3 miestai. Anykščiai, Utena, Panevėžys) bei maisto furgonas „Go Grill Truck“. Verslas veikia 5 metus.
Anykščiai - kurorto statusą turintis miestas, kuriame dideli klientų srautai (ypač vasaros sezono metu). Kavinė - 40 m2 salė su virtuve (24 sėdimos vietos) ir lauko terasa (30 sėdimų vietų). Visur ąžuoliniai stalai su suolais. Puikiai įrengta virtuvė kebabų ir kitų patiekalų gamybai ir atskira picų gamybos zona. Profesionalus minkštų ledų gamybos aparatas, cukraus vatos aparatas. Alkoholio licencija neribotam asortimentui. Vaizdo stebėjimo sistema ir audio aparatūra. Yra 2 sandėliukai ir didelė palėpė daiktams laikyti.
Šalia kavinės, įrengtas gamybos cechas 150 m2. Trys atskiros patalpos su šaldytuvais ir šaldikliais, stalais, įrengimais ir virtuvės reikmenimis, reikalingais cecho darbui. Labai mažos kavinės ir gamybos cecho nuomos ir paslaugų kainos.
Panevėžys. Patalpos – 180 m2 . Didelė salė svečiams (50 žmonių) + vip salė, su minkštasuoliais, dideliu televizoriumi ir dideliu 30 vietų stalu. Puikiai įrengta virtuvė, šalia virtuvės, atskiroje patalpoje, įrengta grill zona su Kamado Bono kepsnine. Didelė šiuolaikinė atidavimo linija, su marmuro paviršiumi, atskiroje patalpoje įrengta indų plovykla. Mini ofisas, su kompiuteriu ir printeriu. Atskira patalpa prekių sandėliavimui. Alkoholio licencija neribotam asortimentui. Vaizdo stebėjimo kameros ir garso aparatūra. Lauke staliukai su skėčiais.
Utena. Patalpos – 70 m2, svečių salė (40 vietų). Kavinė patrauklioje vietoje, naujos statybos pastate su puikiai įrengta virtuve, greito maisto ruošimo įranga ir Kamado Bono grande kepsnine, galinga ventiliacijos sistema. Alkoholio licencija neribotam asortimentui. Yra didelis televizorius, vaizdo stebėjimo kamerų sistema ir garso aparatūra. Lauke pastatomi stalai ir suolai po stogeliu. Atskira patalpa prekių sandėliavimui. Puikiai įrengta wc patalpa. Išorinė - šviečianti, didelė reklama. Pastate veikia ir kitos prekybos vietos - klientų traukos zona.

Maisto furgonas „Go Grill Truck“ - pilnai paruoštas darbui. Mersas 1994 m. 2.3 l neužmušamas dyzelis. Plastiko kėbulas apklijuotas plėvele (pilnai), ant plėvelės dažai ir lipdukai. Visa įranga 2021 m. - Kamado Bono media kepsninė su visais priedais + el. anglių įdegėjas. Dujinė kepimo plokštuma 70×40 cm, dujinis salamanderis, du dujų balionai, el. 8 l fritiūrinė, 3 – jų durų Itališkas šaldytuvas su darbastaliu, Itališka ingredientų šaldymo vitrina 1,4 m, 3 – jų stalčių šaldiklis. Virš kepsninės sumontuotas galingas oro ištraukimo ventiliatorius 2400 m3. Dviguba kriauklė su Delimano vandens pašildymo čiaupu, dvi talpos po 30 l. švariam ir nešvariam vandeniui, visame trucke išvedžiota el. instaliacija su daug rozečių ir led apšvietimu bei el. skaitikliu. Daug spintelių ir lentynėlių. Ant stogo, atlenkiama reklama su led apšvietimu. Fb puslapis su visa klientų baze. Visi virtuvės reikmenys, reikalingi darbui, technologines kortelės. Apmokysiu, viską parodysiu, atsakysiu į visus klausimus. Audio aparatūra klientų zonoje ir atskira vairuotojui. Nauja automagnetola su galinio vaizdo kamera. Automobilis techniškai tvarkingas.
Ps. Go nealkoholinio lipdukus galima nuklijuoti arba tartis dėl finansavimo už jų reklamą kitam sezonui. Visos kavinės turi užsakymų tel. numerius ir klientų bazę.
Yra daug neišvardintų pliusų.
Parduodu verslą, nes išvykstu gyventi į užsienį.

Panašūs skelbimai