Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas Prabangus Grožio Salonas

Kaina: 54700
Skelbimas perskaitytas:

Apie

PUIKIOJE VIETOJE PARDUODAMAS PELNINGAI VEIKIANTIS VERSLAS - GROŽIO SALONAS, Vilniuje.

Parduodamas prabangus, šiuoaikiškai ir prabangiai įrengtas du metus veikiantis grožio salonas Linkmenų g. Vilniuje. Visai šalia Konstitucijos pr.
INFORMACIJA APIE PATALPAS:
Visiškai naujos, moderniai įrengtos patalpos:
Patalpų plotas: 75 kv.m.
Atvira salono erdvė + du kabinetai po 10 kv.m.,poilsio zona-virtuvė, WC.
Patalpose įrengtos 6 darbo vietos (1 kirpėjo/s darbo vieta: 1 manikiūro/pedikiūro darbo vieta: 2 kosmetologijos kabinetai: 1 visažistės vieta :1 administratorės darbo vieta).Visos salono darbo vietos yra pilnai išnuomotos ir šiuo metu generuoja apie 30 proc. metinės investicinės grąžos. Salonas taip pat turi el. parduotuvę, bei PURŠKIAMO ĮDEGIO ĮRANGA.Apie viską daugiau suteiksiu informacijos telefonu arba susitikimo metu.

Grožio salonas yra moderniai ir pilnai įrengtas prieš 2 metus ir pritaikytas būtent GROŽIO PASLAUGŲ veiklai ir parduodamas su visa reikalinga įranga (kėdės, "sendinti" prabangūs veidrodžiai, spintos, administracijos stalai,aple kompiuteris, virtuvės baldai ir įranga, kosmetologinės kėdės, audio sistema,stebėjimo sistema,lentynos, modernūs švietuvai,moderniai integruota oro kondicionavimo ir vėdinimo sistema, rekuperacinė sistema, reguliuojamas šildymas, PURŠKIAMO ĮDEGIO ĮRANGA, kuri taip pat generuoja nemažai papildomų finansų ir daug kt.)
Yra išimti visi veiklos leidimai. Pastovus nuolatinių klientų srautas, aukštas klientų įvertinimas treatwell programoje, 4,9 Top Rated 2023 m.didelė požeminė parkavimo vieta. Šiuo metu salone dirba septynios meistrės, laisvų vt. nėra.
PARDUODAMAS visas veikiančio grožio salono inventorius, perleidžiamos darbo vietos ir nuomos teisė.
DĖMESIO, patalpos NEPARDUODAMOS. Jos nuomojamos.

Panašūs skelbimai