Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas inovatyvus siuntų pristatymo verslas

Kaina: Sutartinė
Skelbimas perskaitytas:

Apie

Parduodamas verslas yra inovatyvus startuolis, kuriam buvo investuota nemažai laiko ir pinigų.
Platforma pasižymi išplėtota automatizacija, įskaitant sąskaitų išrašymą, pranešimus apie mokėjimus, ir siuntų žymėjimą, bei pasiūlymu efektyvinti klientų operacijas per išmanią admin panelę, kuri apima užsakymų importavimą ir finansinių ataskaitų analizę. Ši sistema, pritaikyta įvairioms kalboms, yra idealiai tinkama tarptautiniam plėtojimui.
Dėl asmeninių priežasčių šio projekto savininkai ieško atsakingų ir tvarių naujų savininkų, kurie galėtų tęsti ir plėsti verslą. Tai puiki galimybė investuoti į logistikos rinką ir perimti patikimą verslą.

Apie mus:
SEND1 PASIRŪPINS JŪSŲ SIUNTA
send1 pasirūpins Jūsų siuntos greitu pristatymu nuo durų iki durų visame pasaulyje. Patogi platforma, kuri sutaupys Jūsų laiką ir kaštus. Mūsų įmonės strategija – pasiūlyti klientams optimalius siuntų gabenimo sprendimus už priimtiną kainą. Siūlome tik stipriausius tarptautinius vežėjus ir patikimus kvalifikuotus darbuotojus, kurie sudės visas pastangas Jūsų “siuntinių pasaulio” norams įgyvendinti.

JŪSŲ SIUNTOS PRISTATYMAS NUO DURŲ IKI DURŲ VISAME PASAULYJE
Ši platforma sukurta Jums, kad galėtumėte greitai ir patogiai išsiųsti siuntą neišėjus iš namų. send1 pasirūpins, kad Jums nereiktų vežti siuntas į „PICK UP“ taškus, laukti eilėse ar nežinoti kiek kainuos pristatymas. Atsikratykite šiais rūpesčiais patikėdami siuntas send1 komandai!

PAPRASTA IR PATOGU
Tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims galime pasiūlyti patrauklias siuntų siuntimo kainas be jokių sutarčių.
Mes padėsime Jums sutaupyti ir pasirūpinsime greitu siuntos pristatymu.

Panašūs skelbimai