Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas baro verslas Vilniaus senamiestyje

Kaina: 45000
Skelbimas perskaitytas: 7032

Apie

PARDUODAMAS BARO VERSLAS Vilniaus senamiestyje - A. Jakšto g.
Patalpų plotas 340 m2.
Virš 100 sėdimų vietų.
Patalpos pilnai įrengtos, su baldais, su naujai pastatytu baru, su visa buitine technika. Su internetiniu puslapiu, su aktyvia Facebook ir Instagram paskyra, su nuolat augančiu sekėjų srautu.
Baras veikia ir dabar.
Šiuo metu dirba 4 darbuotojai.
Baro išskirtinis interjeras pritraukia vis daugiau klientų. Įmonė neturinti skolų, gyvuoja jau daugiau nei 7 metus. Ilgametis bendradarbiavimas su tiekėjais suformavo patikimos, lojalios įmonės įvaizdį.
Yra visi dokumentai – alkoholio licencija visai parai, tabako licencija, higienos pasas, leidžiantis gaminti maistą. Darbų saugos, priešgaisriniai dokumentai ir t.t. Viskas, kas reikalinga veikiančiam barui.
Užpatentuotas logotipas ir pavadinimas. Patalpose įrengta nauja rekuperacinė vėdinimo sistema. Patalpos yra verslo centre, kur didelis žmonių srautas, aplink daug verslo įstaigų. Šiuo metu baras dirba tik vakarais, bet yra galimybė dirbti ir dienomis, organizuoti dienos pietus ir pan. Yra tvarkingos virtuvės patalpos, kurios šiuo metu yra subnuomojamos maisto gamintojams, kurie gamina maistą baro klientams. Esant norui, galima patiems įsirengti šias patalpas ir pasileisti savo virtuvę, arba palikti esamus subnuomininkus.
Koncertų ir renginių bare suplanuota jau yra iki balandžio mėn.
Patalpų nuomos sutartis iki 2021 metų, su pirmenybe prasitęsti sutartį.
Nuomos kaina €1500+PVM + komunaliniai mokesčiai.
Šiuo metu metinės apyvartos – €150 000 – €200 000
Šiuo metu metinis pelnas – €10 000 – €30 000
Planuojamas atsiperkamumas – iki 2 metų.
Į kainą įskaičiuota - visi esami baldai, buitinė technika (indaplovė, šaldikliai, ledukų generatorius ir t.t.), garso aparatūra (pc, koncertinės kolonėlės, projektorius, pultas, stiprintuvas, salės kolonėlės, stebėjimo kameros, visa įranga gyviems koncertams organizuoti, 7 plokščiaekraniai TV) ir visos dekoracijos. (Vertė ~€20 000)
Taip pat Į kainą įskaičiuotas dviejų mėnesių patalpų nuomos depozitas. (€3000+PVM)

Įmonės pardavimo kaina – €45 000

+370 683 51561

Panašūs skelbimai