Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodama pelningai veikianti internetinė parduotuvė

Kaina: 12'000 Lt
Skelbimas perskaitytas: 1252

Apie

Parduodamas rinkoje žinomas 1,5 metų veikiantis internetinės parduotuvės portalas. Parduotuvėje prekiaujama sodo-daržo technika, automobilių servisų įranga, automobilinėmis prekėmis, darbo įrankiais bei, kita technika.

Sutvarkyti „Google adwords“ raktažodžiai ir marketingas. Naujienlaiškio bazė su daugiau nei 10'000 gavėjų sąrašu, galios pusę metų su galimybe prasitęsti dar metams ypač palankiomis sąlygomis.
Facebook puslapyje virš 2000 tikrų nenupirktų gerbėjų.

Viskas suprogramuota ant PrestaShop platformos, kuri leidžia efektyviai išnaudoti paieškos varikliukus ir įvairiausias sistemos modifikacijas. Svetainė yra patogi ir draugiška klientams. Viskas paruošta Euro įvedimui, kainos sukonvertuotos dviguba valiuta.
El. komercijai pritaikytas serveris su priežiūros ir optimizavimo sutartimi, įdiegtas SSL saugumo sertifikatas. Kiekvieną rytą gaunami duomenys su konkrečios prekių grupės pozicija paieškos sistemoje, kas leidžia optimaliai ir racionaliai paskirstyti reklamos kaštus jei kažkokia grupė nukrenta į žemesnę pozicija, paieškos sistemoje. Dėl to reklamai skiriamos išlaidos sumažintos iki minimumo.

Minimalios veiklos sąnaudos. Pagrindinės veiklos sąnaudos yra atsiskaitymas už prekes, "Google adwords" palaikymas, telefonas bei kartą į metus domeno mokestis, na ir žinoma jūsų laikas.

Statistika (vieno mėnesio vidurkis):
Apsilankymai ~75000
Naujų vartotojų registracijos 114
Užsakymų - 76

Vidutinė mėnesinė apyvarta 14`000-18`000 Lt
Jokių skolų ir įsipareigojimų nėra.

Adresas: www.gera-kaina.lt

Pardavimo kaina -14'000 Lt

Detalesnė informacija telefonu arba el. paštu.

Panašūs skelbimai