Pereiti į pagrindinį turinį

Investicinis sklypas individualių namų statybai arba padalinimui į mažesnius sklypus. Didelis atsipirkimas.

Kaina: 149500
Skelbimas perskaitytas: 1104

Apie

Siūlome įsigyti investicinį 464 arų sklypą geroje vietoje, keisti jo paskirtį bei pardavinėti atskirais sklypais arba statyti mažaaukščius namus/kotedžus bei pardavinėti kartu su sklypais. Mūsų siūloma aro kaina yra tik 320€, o greta pardavinėjami jau padalinti sklypai po 2500-3000€. Visos komunikacijos yra visai prie pat, viską galima matyti detaliajame plane.

Sklypas yra vos 15 minučių automobiliu iki Kauno centro bei kelios minutės iki autostrados. Už poros kilometrų - Ringaudai, Noreikiškės, Akademija.

Visai prie pat įsikūręs įžymusis Bajorų Kvartalas, sulaukęs milžiniško susidomėjimo bei greitai išsipardavęs turimus objektus todėl tai būtų reali galimybė pakartoti jų sėkmę ir išvystyti savo pačių namų kvartalą bei pardavinėti namus siekiantiems užmiesčio ramybės ir laisvės. Žmonės visada kuriasi ten, kur jau kažkas gyvena, o aplink jau dabar yra daugybė naujakurių, kas tik neišvengiamai lems ir tolesnę šio regiono plėtrą. Nekalbant apie tai, kad greta esantys objektai ir toliau plėsis bei atves dar daugiau naujakurių.

Jeigu ieškote gero ir saugaus investicinio objekto - jis prieš Jus!

Panašūs skelbimai