Pereiti į pagrindinį turinį

Ieškome investuotojo

Kaina: 15 000 - 100 000 +
Skelbimas perskaitytas:

Apie

Sveiki visi,
Norime pasiūlyti investiciją į reklamos įmonę. Konkrečiai veikla susijusi su lauko reklama: reklaminiai stendai (tentai ir/arba LED ekranai) Kauno ir Vilniaus miestuose.
Šiai dienai norėtume pasiūlyti investuoti į 1 LED ekrano 8x4 Kaune įrengimą, bei į 2 tentinių stendų (ant daugiabučių pastatų Kaune) įrengimą. Taip pat derinamos ir dar kelios pozicijos Kauno mieste. Panašiose pozicijose tokių reklaminių stendų užimtumas 100%.
Kruopščiai atrinkome vietas, kuriose matomumas ir reklamos pasiekiamumas labai didelis dėl nuolatinio judėjimo, bei transporto srauto piko valandomis. Taip pat jau turime potencialius klientus, kurie šiuos stendus nuomotųsi.

Investicija 12/24 mėn. (pagal susitarimą). Mokame apie 10-15% metinių palūkanų. Mokėjimus pageidautume atlikti kartą į ketvirtį. Galimi įvairūs investavimo būdai.

Šiai dienai poreikis dvi investicijos po 17 500€ (dviem lauko reklamos stendam ant pastatų sienų įrengti). Siūlome 12% metinių palūkanų jas mokant kas ketvirtį kartu su daline paskolos įmoka pagal mokėjimų grafiką).

Taip pat yra poreikis 120000 eurų investicijos LED lauko reklamos ekranui Kauno mieste įrengti. (Paskola 5 metam, siūlome 10% metinių palūkanų jas mokant kas ketvirtį kartu su daline paskolos įmoka pagal mokėjimų grafiką).

Jei sudominome - parašykite mums: hello@ptadvert.com

Dėkojame.

Panašūs skelbimai