Pereiti į pagrindinį turinį

Ieškomas investuotojas/suinteresuota šalis

Kaina: 375 000
Skelbimas perskaitytas:

Apie

Sėkmingai veikianti, pramoninius ŠVOK montavimo darbus atliekanti įmonė ketina plėsti veiklos sričių spektrą prie pagrindinės prijungiant krovinių transportavimą ir keletą kitų - pastovias pajamas generuojančių veiklų. Sėkmingai įgyvendinus pastovius pajamų srautus užtikrinančias veiklas, bendrovė galės skirti daugiau dėmesio R&D kuriant mikro-klimatą užtikrinančias sistemas, naudojamas vertikaliuose ūkiuose, mažų branduolinių reaktorių elektros panaudojimo šildymui, kondicionavimui ir ventiliacijai gyvenvietėms Didžiojoje Britanijoje projektus ir pan.
Reikalinga 375 tūkst. eurų paskola 90 mėnesių laikotarpiui. Su atidėjimu pusei metų.
Grąžinama suma: 526 tūkst. eurų.
Garantija: laiduotojų nekilnojamas turtas itin paklausiose vietose, Šiaurės Lietuvoje.
Taip pat, kaip suinteresuotai šaliai paskiriamas etatas nuotoliniu būdu ir kuro kortelė. Įskaitant Loyd`s draudimą nuo nelaimingų atsitikimų ir kritinių ligų visame pasaulyje, bet kuriuo paros metu.

Nuo 2020 m. į transportą laidavimų, turto įkeitimo metodais sėkmingai investavau 1,38 mln. eurų. Dėl Covid-19 ir dėl karo Ukrainoje sukilusių kuro kainų, infliacijos nesu vėlavęs nė vienos įmokos kreditoriams. Pandemijos metu inicijavau ir organizavau vežėjams Covid-19 pagalbos paketą, kurio dėka Lietuvoje ministerija išdalino 12,9 mln. eurų. ŠVOK veiklą prižiūrės dabartinis įmonės vadovas.

Panašūs skelbimai