Pereiti į pagrindinį turinį

Vilniuje parduodama veikianti gamybos įmonė.

Kaina: 85 000
Skelbimas perskaitytas: 3223

Apie

Vilniuje parduodama (be skolų) veikianti gamybos įmonė:
Vidaus durys, laiptai, laiptų pakopos, palangės, klijuoti skydai, grindjuostes, kiti stalių gaminiai.

 Pilnai veikiantis verslas, įmonėje dirba susiformavęs 7 be žalingų įpročių kvalifikuotų darbuotojų kolektyvas. Pagrindinių darbuotojų patirtis medienos gaminių gamyboje daugiau kaip 15 metų.

 Gamybiniame ceche yra visos reikalingos gamybai veikiančios resmusavimo, obliavimo, pjovimo staklės, stacionarios frezos, kaltavimo frezos, karštas pramoninis presas, vakuminis presas, skydų klijavimo presai, faneruotei reikalinga įranga ir visi kiti įrankiai.

 Šiuo metu įmonė teikia paslaugas: vidaus durų gamyba, laiptų gamyba, laiptų pakopų gamyba, palangių iš medienos gamyba, skydų klijavimas, gaminių faneravimas, presavimas, beicavimas, lakavimas ir dažymas.

 Iki birželio mėnesio priimtų užsakymų kiekis su dabartiniu darbo krūviu yra 2/3 mėnesiams į priekį, yra sudarytų ilgalaikių sandorių. Paklausa gaminamai produkcijai kas met didesnė, tai parodo išrašytų sąskaitų faktūrų sumos ir kiekiai. Plėsti verslą ir didinti apimtis yra nemažai galimybių.
 Pasirašytos sutartys su tiekėjais (medžiagos perkamos su mokėjimo atidėjimu – palankiomis sąlygomis)

 Įmonė įsikūrusi strategiškai patogioje Viniaus miesto, Molėtų plento link vietoje.
 Patalpos yra nuomojamos (patalpų nuomos sutartį galima tęsti toliau tokiomis pat sąlygomis)
 Įrengta stebėjimo kameros, šildymo sistema kurenama medienos atliekomis ir kietu kuru, yra vandentekis, wc, veikiantis internetas, taip pat yra biuro patalpa.

 Naujam savininkui kartu su įmonės turtu bus perduoti visi verslo kontaktai (klientų/užsakovų, tiekėjų), įmonės domenas (tinklapis ir el. paštas, kontaktai), visa gamybai reikalinga įranga, medžiagų ir furnitūros likučiai, bus supažindinta su darbų eiga, bei esamais ir planuojamais užsakymais.

 Gegužės mėnesio gale įmonė neturėjo praterminuotų įsiskolinimų vasltybinėms įstaigoms, tiekėjams, taip pat neturėjo praterminuotų užsakovų įsiskolinimų.

 Dabartinis savininkas turi papildomą verslą, įmonės pardavimo priežastis - laiko stoka. Įmonę norima parduoti naujam-savininkui, kuris norėtų plėsti šį verslą ir toliau sėkmingai dirbti.

Panašūs skelbimai