Pereiti į pagrindinį turinį

Vilniuje parduodama (be skolų) veikianti gamybos įmonė.

Kaina: 85 000
Skelbimas perskaitytas: 3096

Apie

Vilniuje parduodama (be skolų) veikianti gamybos įmonė: medžio masyvo gaminiai, vidaus durys, langinės, laiptai, pakopos laiptams, klijuoti skydai, grindjuostės ir kiti stalių gaminiai.

Pilnai veikiantis verslas, įmonėje dirba susiformavęs pastovių 7 be žalingų įpročių kvalifikuotų darbuotojų kolektyvas, pagrindinių darbuotojų patirtis medienos gamyboje daugiau kaip 15 metų. Ilgametė veiklos patirtis ir tradicijos garantuoja išskirtinę paslaugų kokybę. Esame lankstūs ir dėmesingi, išgirstame ir įgyvendiname klientų ypatingus poreikius. Įmonė įsikūrusi strategiškai patogioje 1 km. nuo Viniaus miesto vietoje, veikla toje pačioje vietoje vykdoma daugiau kaip 10m. Patalpos yra nuomojamos (patalpų nuomos sutartį galima tęsti toliau tokiomis pat sąlygomis) įrengta stebėjimo kameros, šildymo sistema kurenama medienos atliekomis ir kietu kuru, yra vandentekis, wc, veikiantis internetas, taip pat yra biuro patalpa.

Įmonė turi klientų (užsakovų), yra sukaupta klientų kontaktų duomenų bazė, skaičiuojant nuo šių metų sausio mėnesio priimtų užsakymų kiekis su dabartiniu darbo krūviu yra 2 -3 mėnesiams į priekį. Išrašytų sąskaitų faktūrų duomenų bazė rodo, kad užsakymų skaičius yra pastovus, kur matyti mėnesio išrašytų sąskaitų faktūrų kiekiai ir sumos, per metus.
Toliau priimami užsakymai ir vygdoma veiklą. Gamybiniame ceche yra visos reikalingos gamybai veikiančios staklės, stacionarios frezos, karštas presas, vakuminis presas, skydų presai, faneruotei stalai ir visi įrankiai. Šiuo metu įmonė teikia paslaugas: vidaus durų gamyba, laiptų, laiptų pakopų, palangių iš medienos ir grindjuoščių gamyba, skydų klijavimas, gaminių faneravimas, presavimas, beicavimas, lakavimas ir dažymas, atliekami montavimo darbai. Taip pat yra pasirašytos sutartys su tiekėjais (medžiagos perkamos su nuolaidomis ir mokėjimo atidėjimu – palankiomis sąlygomis) yra veikianti internetinė svetainė bei aktyvus puslapis (informacija nuolat atnaujinama ir prižiūrima yra sukelti pagamintos produkcijos ir atliktų darbų pavyzdžiai).

Pirmą laikotarpį sutinku kelis mėnesius „įsivažiuojant“ padėti dirbti. Naujam savininkui kartu su įmonės turtu bus perduoti visi verslo kontaktai (klientų/užsakovų, tiekėjų), įmonės domenas (tinklapis ir el. paštas, kontaktai), visa gamybai reikalinga įranga, medžiagų ir furnitūros likučiai, bus supažindinta su darbų eiga, bei esamais ir planuojamais užsakymais.

Gruodžio mėnesio gale įmonė neturėjo praterminuotų įsiskolinimų vasltybinėms įstaigoms, tiekėjams, taip pat neturėjo praterminuotų užsakovų įsiskolinimų.

Pardavimo priežastis -dabartinis savininkas turi papildomą verslą svetur ir dažnai išvyksta. Įmonę norima parduoti naujam savininkui, kuris norėtų plėsti šį verslą ir toliau sėkmingai dirbti.

Panašūs skelbimai