Pereiti į pagrindinį turinį

Pilnai paruošti PABĖGIMO KAMBARIAI

Kaina: 18000
Skelbimas perskaitytas: 1471

Apie

Sveiki,parduodami pabėgimo kambariai Kaune,Chemijos gatvėje 23.

Nuotraukas galite pažiūrėti čia,nes per dideli failai,neleido ikelti i skelbima. Trūksta ofiso nuotraukos ir dar vienos patalpos,kur sudėti daiktai ir visokios dekoracijos. Yra patalpu išplanavimai ir mokeščiu saskaitos,kam reikia sakykite atsiusime.Per nuotraukas labai prastai matosi,kam idomu galima nufilmuoti ir atsiusti.

https://ibb.co/YXd6V2J
https://ibb.co/848GjFY
https://ibb.co/1R9NnyW
https://ibb.co/JxnZc26
https://ibb.co/GsqmsQ1
https://ibb.co/B6nYHxb
https://ibb.co/NYY848L
https://ibb.co/7pLcTvb
https://ibb.co/gSW2wfC
https://ibb.co/7r2qBwc
https://ibb.co/7pLcTvb
https://ibb.co/CPHgNgb
https://ibb.co/tPgjJ21

Pilnai įrengti du žaidimai,laukiamasis,ofisas darbuotojui,patalpa iš kurio padaryta sandėliukas daiktams.Kambariai buvo pradėti daryti prieš visą šią pandemija ir baigta padaryti prieš 3-4 mėnesius.Žaidimai pilnai ištestuoti,viskas patikrinta.Po grupiu testavimų,kuriu buvo 20-25 kartai,buvo perdarytos visos mažiausios smulkmenos.Kada karantinas baigėsi kambariai buvo atidaryti vienam savaitgaliui ir surinko 13 grupiu,bet kadangi atėjo antra banga ir nebuvo leidžiama dirbti pramogoms,likom užsidarę iki šiol,visalaiką laukėm kol pasibaigs pilnai pandemija.

Patalpos išnuomotos tikrai už juokingą kainą.Bendras patalpų plotas 132 kv m. Už kvadratą mokama 1 euras! Bendrai 132 eurai.Mokama todėl taip pigiai nes patys kambariai buvo kaip po karo ir nebuvo šildymo. Visi kambariai buvo pilnai atrestauruoti,investuota apie 3000 eurų,kad butų viskas padaryta idealiai ir galima būtu maloniai priimti klientus.Visur sustatyta elektriniai kondicionieriai,kuriu pilnai pakanka palaikyti tinkama šilumą,o baigus darbus galima išjungti ir nustatyti kad ryte vėl pradėtų veikti norima valandą.Patalpų nuoma pasirašyta trims metams,bet galima koreguoti sutartį ir pasirašyti kad ir dešimčiai metų,galima ir pačias kontrakto sąlygas pakeisti,brokerė tikrai sukalbama.Su mokeščiais ir wifi gaunasi apie 170-180 eurų.Yra šalia dar dvi laisvos patalpos po 40kv m. norint plėstis.Yra ir rūsys 300kv m. dideliam projektui ar atskiriem žaidimams,rūsys ir suskirstytas i atskiras patalpas.Rūsio kvadrato kaina 30 centų už kv m.

Apie pačius žaidimus:

Žaidimas-Šventykla

Žaidimas suskirstytas į dvi patalpas-Šventykla ir iš jos patenkama į kitą patalpą Džiungles. Lubų aukštis virš 4 metrų.Atrodo tikrai labai gražiai. Abiejų kambarių plotas virš 50kv m. Užduočių virš 40.Kai kurios užduotis tikrai įspūdingos kaip kad įvykdžius elektronikos užduotį,reikia susikabinti rankom ir priglausti delnus i tam tikras skirtas vietas,kad atsidarytu dėžutė.

Žaidimas-Laboratorija

Žaidimas taip pat suskirstytas į dvi patalpas. Abiejų kambarių plotas apie 38kv m. Užduočių taip pat apie 40. Daug elektronikų.

Abu žaidimai puikiai padaryti,tikrai pranoksta daugelį kambarių kuriuose esat buvę.Pilnai paruošti visokie tokie dalykai kaip kameros,racijos,muzika ir tt. Karantinui pasibaigus galima iškart paleisti darbui.Žaidimo elektronikos turi garantiją ir duosime tiekėjų kontaktus,kurie pagelbės kilus klausimams. Lengvai galima pasikoreguoti ką norite ar patobulinti jeigu kažko truks.Galima pagal norus pakeisti apšvietimus ar šiaip kokias smulkmenas.

Ofise atvesti visi reikalingi laidai,muzikos sureguliuotos automatiškai vienu mygtuko paspaudimu ir tt.

Laukiamasis naujai perdažytas,naujas linoliaumas,pufai,sofa,kavos aparatas,lipdukai ir t.t. Laukiamasis pakankamai didelis,galima rengti gimtadienius,darbo vakarėlius,bernvakarius ar mergvakarius.

Pilnai užtenka vieno darbuotojo,pats darbas savaitgaliais,darbuotojui dažniausiai mokamas valandinis atlyginimas,pilno etato tikrai nereikia.

Išlaidos: nuoma+mokeščiai apie 170-180eurų,reklama priklausomai nuo jūsų užmojų,bet kiek kalbėjome kas turi kambarius,pilnai užtenka 300 eurų.Žmogui apsilankymo kaina 10 eurų valandai,dažniausiai apsilanko 4-6 žmonių grupės,galima daryti kainą grupei nepriklausomai kiek žmonių ateis.Kai kurie kambarių savininkai nuo penktadienio iki sekmadienio surenka po 30 grupių per du kambarius,gali būti ir daugiau,kas vidutiškai siekia 1500 per savaitgalį ir kai kurie kambariai yra žymiai prastesni negu kuriuos siūlome.Viskas priklauso nuo jūsų ir reklamos,galima investicijas susigražinti labai greit.

Yra facebook paskyra(way-out pabėgimo kambariai),instagram,internetinis puslapis way-out.lt,kuris pilnai paruoštas ir galima registruotis puslapyje ir gausite info į email dėl registracijos.Galima dirbti ir su indvidualia veikla,bei verslo liudijimu.Viskas padaryta iki galo,tik reikia sulaukti kol galima bus atsidaryti ir galima bus startuoti. Viską apmokysime ir konsultuosime 6 mėnesius,2-3 mėnesius padėsim visko ko prireiks atvažiavę į vieta,kai išvyksim galėsim konsultuoti telefonu,bet nemanau ar prireiks ir mėnesio musu pagalbos,padėsim pilnai startuoti.Galima atvažiuoti apžiūrėti,pratestuoti kambarius. Su kvailais pasiūlymais galit negaišti laiko.

Panašūs skelbimai