Pereiti į pagrindinį turinį

PELNINGAS ŠEIMOS VERSLAS. PARDUODAMA KEPYKLA- KAVINUKĖ

Kaina: Sutartinė
Skelbimas perskaitytas: 5122

Apie

Norite verslo, kuriame galėtų dirbti visa šeima?
Tai šis verslas Jums ir palikimas Jūsų vaikams! Ilgalaikė investicija.

Klaipėdoje įsikūrusi kepykla-kavinė, turinti visą įrangą, receptūras ir gaminanti bei prekiaujanti konditerijos gaminius bei skaniausius šakočius. Kepyklos išskirtinumas tame, kad klientas gali matyti šakočio kepimą. Tai vienintelė vieta Klaipėdoje, turinti tokį privalumą. Taip pat veikiama kavinė darbo dienomis. Kasdien gaminami dienos pietūs ir kiti patiekalai.
Parduodamas verslas nuomuojamose patalpose. Pliusas tame, kad nuomos sutartis ilgam, kol gyvuos pastatas, Visą informaciją suteikiama skambinantiems.
Kepyklos-kavinės prekyba - bandelės, šakočiai, visa konditerija, dienos pietūs ir kiti patiekalai. Pagaminta produkcija tiekiama į mokyklas, kolegijas.
Pateiksime įmonės balansą, strategiją, naujas idėjas, esant poreikiui suteiksime apmokymus bei pagalbą dirbant pradžioje.

Šio verslo nauda:
- Konditerijos gamyba Lietuvoje vis populiarėja. Mūsų klientas - vidutinias pajamas gaunantys asmenys. Tai didžioji dalis Lietuvos gyventojų. Taigi rinka plati, viskas paruoštą, tereikia entuziazmo bei noro dirbti ir uždirbti.
- Papildomos pajamos iš produkcijos išvežimų Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje.
- Neribotas kūrybingumas bei naujovių diegimas.
- Verslo palikimas vaikams. Visada bus vartotojų.
- Žinomas prekės ženklas.
- Verslo įdirbis 3 metai.
- Pozicionavimas rinkoje.

Skambinkite, suteiksime visą informaciją.

Panašūs skelbimai