Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodami Pabėgimo Kambariai

Kaina: 9500
Skelbimas perskaitytas: 208

Apie

Parduodami pabėgimo kambariai Kaune, Chemijos gatvėje 23.
Nuotraukos: https://photos.google.com/share/AF1QipNZx_tu4dtKTLS6fau64FSRSoqhzeYALx2d...
Pilnai įrengti du žaidimai, laukiamasis ,ofisas darbuotojui ir viena laisva patalpa. Kambariai pilnai įrengti prieš 2 mėn.Investuota apie 15 000 ir metai laiko darbo. Yra beveik visi čekiai irodantys išlaidas.
Bendras patalpų plotas 132 kv m. Nuoma 132 eurai + mokesčiai apie 60 eurų (wifi, šiukšlių išvežimas ir t.t. įskaičiuota). Visur sustatyti elektriniai kondicionieriai. Patalpų nuoma pasirašyta trims metams, tačiau sutartis gali būti pakoreguota ir pratęsta.Yra tualetas, automobilių parkavimo aikštelė. Šalia yra laisvų patalpų. Taip pat yra rūsys 300kv m.,, dideliam projektui ar kitiems žaidimams, rūsys ir suskirstytas i atskiras patalpas. Rūsio kvadrato kaina 30 centų už kv m.
Apie pačius žaidimus:
Žaidimas-Šventykla
Žaidimas suskirstytas į dvi patalpas-Šventykla ir iš jos patenkama į kitą patalpą Džiungles. Lubų aukštis virš 4 metrų. Abiejų kambarių plotas virš 50kv m. Žaidimą sudaro įvairaus tipo loginės ir pastabumo reikalaujančios užduotys bei elektronika.
Žaidimas-Laboratorija
Žaidimas taip pat suskirstytas į dvi patalpas. Abiejų kambarių plotas apie 38kv m. Žaidimą sudaro įvairaus tipo loginės ir pastabumo reikalaujančios užduotys ir elektronika.
Abiejų kambarių žaidimai yra įdomūs, dizainas atitinka kambarių tematikas. Žaidimo elektronikos turi garantiją, galime duoti ir tiekėjų kontaktus, kurie pagelbės kilus klausimams. Kambariuose yra įrengtos geros kokybės kameros su garsu. Su žaidėjais bendraujama racijomis. Taip pat kambariuose yra muzika. Ofise atvesti visi reikalingi laidai, muzikos sureguliuotos automatiškai vienu mygtuko paspaudimu. Laukiamasis pakankamai didelis, tad jame galima rengti gimtadienius, darbo vakarėlius ar pan.
Yra Facebook paskyra (way-out pabėgimo kambariai), Instagram, internetinis puslapis www.way-out.lt Viską galime apmokyti ir konsultuoti , kuomet Jums prireiks pagalbos ar patarimų.
Kambariai parduodami todėl, kad nusprendėme išvažiuoti į užsienį.

Panašūs skelbimai