Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas maitinimo paslaugų verslas Utenoje

Kaina: 8500
Skelbimas perskaitytas: 3307

Apie

Parduodamas sėkmingas puikų įvaizdį turintis maitinimo verslas Utenos miesto centrinėje dalyje. Ieškome žmogaus ar šeimos, kuri norėtų tęsti mūsų pradėtą darbą ir mylėtų šią vietą taip kaip mes. Bistro gamina pinsas (sveikesnė picos versija), užkandžius, dienos pietus, vėlyvuosius pusryčius savaitgaliais. Esame vieninteliai mieste ir 100km spinduliu galintys pasiūlyti toki didelį vegetariškų, sveikesnių patiekalų meniu. Maistas tiek išsinešimui tiek vietoje. Galimybė pristatyti maistą į namus ir bendradarbiauti su kitomis įmonėmis (plačiau pardavimo eigoje).

Viskas pilnai veikia, darbuotojai apmokyti ir patikimi.

Parduodama su visa įranga, baldais, indais, receptūromis, prekės ženklu, internetiniu portalu, socialiniais tinklais Facebook (virš 3tūkst. sekėjų), Instagram.

Patalpos 40kv.m. + erdvė lauko staliukams šiltuoju sezonu. Patalpos nuomojamos, termino nėra, savininkai labai malonūs, visuomet padeda, jei kyla klausimų.

Parduodama be įmonės. Visi reikalingi dokumentai, leidimai, sutartys ir alkoholio licencija yra, tad perrašyti naujai įmonei būtų lengva. Esant poreikiui su papildomomis sąlygomis galime parduoti su įmone. Kaina 8500EUR . Galima derėtis.

Mielai padėtume įsivažiuoti, apsiprasti ir pradėti darbus ramiai.

Labai prašome skambinti tik tuo atveju, jei esate rimtai suinteresuoti ir ieškote sau verslo.

Daugiau informacijos telefonu 868363589.

Panašūs skelbimai