Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas kraftinio alaus pub’o verslas

Kaina: 3900
Skelbimas perskaitytas: 1218

Apie

Miesto centre (Jasinskio g.) parduodamas kraftinio alaus pubó verslas. Pub’as sėkmingai veikia jau 2 metus, turi susiformavusią klientūrą, pastovius lankytojus. Pub‘o patalpa yra 70 kv.m. – iš jų 50 kv.m. yra lankytojų patalpa, kuri talpina maximaliai iki 40 žmonių, 20 kv.m. – virtuvė bei ofiso kabinetas. Baras yra pilnai įrengtas – jame yra sukurtas pub‘o interjeras, baras, stalai, kėdės, baro kėdės, įrengti 6 alaus kranai ir šaldytuvai (viskas ko reikia pilstomam alui), 2 televizoriai patogiose vietose sporto rungtynėms ir kt. Bare yra puiki erdvė DJ, grupėms groti, esame ne kartą turėję muzikinius renginius. Turime stalo žaidimus ir dartus.
Virtuvėje yra visa reikalinga įranga maisto ruošimui (orkaitė, gartraukiai, fritiūrinė, 2 mikrobangės, serviravimo ir gaminimo įrankiai, indai).
Taip pat yra puiki, aptverta nuo gatvės, jauki lauko terasa apie 25 kv.m., joje yra nupirkti lauko baldai, stovi didžiulis tiekėjų skėtis nuo saulės ir lietaus.
Baras parduodamas su tiekėjų sutartimis, ilgalaike patalpų nuoma, prekės ženklu, šviečiančiomis lauko iškabomis, Facebook paskyra (virš 1000 aktyvių sekėjų). UAB turi visas reikiamas alkoholio/maisto ir kitas licencijas bei leidimus veiklai.

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai