Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodama gerai žinoma dviračių el. parduotuvė

Kaina: 40 000
Skelbimas perskaitytas: 2571

Apie

2002 metais, net prieš 20 metų, buvo registruotas dviraciai.lt ir sukurta interneto svetainė, kurią sukūrė tuo metu gerai žinoma įmonė “Penki kontinentai”. Dviraciai.lt gerai žinoma el. Parduotuvė dviračių mėgėjams.

Šiuo metu Europos sąjungoje aktyviai skatinant žaliąjį kursą dviračiai, el. Paspirtukai ir el. Dviračiai įgauna ypatingą reikšmę, todėl tai didelę perspektyvą turintis verslas.

Google paieškos pozicijomis rūpinasi SEO agentūra, su kuria bendradarbiaujame jau 7 metus. Paruošta daugybė tekstų, kurie kelia svetainės paieškos reitingą ir atveda lankytojus-pirkėjus pagal dažnai ieškomas frazes. SEO agentūra sutartimi įsipareigojūsi išlaikyti tam tikrų populiarių raktinių žodžių poziciją google paieškoje.

Ilgametė patirtis versle leido įgauti dviračių gamintojų ir tiekėjų pasitikėjimą, todėl yra galimybė įgyti dviračius palankesnėmis sąlygomis.

Kaip keitėsi interneto svetainė laikui bėgant galite matyti čia: https://web.archive.org/web/20220000000000*/dviraciai.lt

Verslas ir el. parduotuvė nuo pat pradžių priklausė tam pačiam savininkui.

Dviraciai.lt ilgą laiką turėjo didžiausią skirtingų dviračių pasiūlą lyginant su kitomis dviračių el. parduotuvėmis Lietuvoje.

Iki 2017 turėjo ir fizinę parduotuvę Panevėžyje.

Nuo 2012 metų svetainė pradėjo veikti kaip dviračių el. parduotuvė.

Verslas parduodamas be inventoriaus ir be įmonės.

Dėl interneto svetainės ilgaamžiškumo pasiektas itin geras google paieškos reitingas.

Daugiau sužinoti apie el. parduotuvės istoriją galite svetainės skiltyje Apie:
https://www.dviraciai.lt/apie-mus

Atsakysime į visus klausimus el. paštu arba telefonu.

info@dviraciai.lt
+37064305092

Panašūs skelbimai