Pereiti į pagrindinį turinį

PARDUODAMA GAMYBOS ĮMONĖ

Kaina: 75 000
Skelbimas perskaitytas: 774

Apie

Vilniuje parduodama pilnai veikianti, be įsipareigojimų gamybos įmonė:
vidaus durys, laiptai, laiptų pakopos, palangės, skydai, grindjuostės, kiti gaminiai.

Pilnai veikiantis verslas, įmonėje dirba susiformavęs, be žalingų įpročių kvalifikuotų darbuotojų kolektyvas, pagrindiniai darbuotojai gamyboje dirba daugiau kaip 15 metų. Ilgametė veiklos patirtis ir tradicijos garantuoja išskirtinę paslaugų kokybę, dirbame su pastoviais ir pagal individualius užsakymus klientais. Įmonė įsikūrusi strategiškai patogioje Viniaus miesto, Molėtų plento link vietoje. Patalpos 500kv. yra nuomojamos (patalpų nuomos sutartį galima tęsti toliau tokiomis pat sąlygomis) įrengta stebėjimo kameros, šildymo sistema kurenama medienos atliekomis ir kietu kuru, yra vandentekis, wc, internetas, taip pat yra biuro patalpa.

Skaičiuojant nuo šių metų rugsėjo mėnesio priimtų užsakymų kiekis su dabartiniu darbo krūviu yra 2 mėnesiams į priekį. Išrašytų sąskaitų faktūrų kiekis per daugelį metus rodo, užsakymų skaičius yra pastovus.
Gamybiniame ceche yra visas reikalingas gamybai veikiantis staklynas
> formatinio pjovimo staklės,
> pramoninės obliavimo ir resmusavimo staklės,
> trys stacionarūs frezeriai,
> karštas pramoninis presas,
> vakuminis presas,
> skydų presai, surinkimo presai,
> stacionarūs diskiniai pjūklai,
> kaltavimo frezeriai,
> faneruotei stalai ir kiti įrankiai.

Šiuo metu įmonė teikia paslaugas -vidaus durų, laiptų, pakopų, palangių, dalinių baldų gaminių gamyba, skydų klijavimas, gaminių faneravimas, presavimas, beicavimas, lakavimas ir dažymas.

Papildomai plėstis gamybai yra didelės galimybės.

Naujam savininkui kartu su įmonės turtu bus perduoti visi verslo kontaktai (klientų/užsakovų, tiekėjų), įmonės domenas, visa gamybai reikalinga įranga -staklynas, bus supažindinta su darbų eiga, bei esamais ir planuojamais užsakymais.
Rugsėjo mėnesio pradžioje įmonė neturėjo praterminuotų įsiskolinimų vasltybinėms įstaigoms, taip pat neturėjo praterminuotų užsakovų įsiskolinimų.

Savininkas turi papildomą verslą, pardavimo priežastis - laiko stoka.

Panašūs skelbimai