Pereiti į pagrindinį turinį

PARDUODAMA GAMYBOS ĮMONĖ.

Kaina: sutartine
Skelbimas perskaitytas:

Apie

Veikianti UAB gamybos įmonė: vidaus durys, langinės, laiptai, laiptų pakopos, klijuoti skydai, kiti gaminiai.

Pilnai veikiantis verslas, įmonėje dirba susiformavęs pastovių 4 be žalingų įpročių kvalifikuotų darbuotojų kolektyvas, pagrindiniai darbuotojai gamyboje dirba daugiau kaip 15 metų. Ilgametė veiklos patirtis ir tradicijos garantuoja išskirtinę paslaugų kokybę. Įmonė įsikūrusi strategiškai patogioje Viniaus miesto, Molėtų plento link vietoje.
Patalpos yra nuomojamos (patalpų nuomos sutartį galima tęsti toliau tokiomis pat sąlygomis) įrengta stebėjimo kameros, šildymo sistema kurenama medienos atliekomis ir kietu kuru, yra vandentekis, wc, internetas, taip pat yra biuro patalpa.
Šių metų birželio mėnesio priimtų užsakymų kiekis su dabartiniu darbo krūviu yra 2 mėnesiams į priekį. Išrašytų už parduotas prekes sąskaitų faktūrų kiekiai rodo, kad užsakymų skaičius per daugelį metų yra pastovus.

Gamybiniame ceche yra visas reikalingas gamybai veikiantis staklynas -formatinio pjovimo staklės, pramoninės obliavimo ir resmusavimo staklės, trys stacionarūs frezeriai, karštas pramoninis presas, vakuminis presas, skydų presai, surinkimo presai, stacionarūs diskiniai pjūklai, kaltavimo frezeriai, faneruotei stalai ir kiti įrankiai. Šiuo metu įmonė teikia paslaugas -vidaus durų gamyba, laiptų gamyba, laiptų pakopų gamyba, palangių iš medienos gamyba, skydų klijavimas, gaminių faneravimas, presavimas, beicavimas, lakavimas ir dažymas, atliekami montavimo darbai.

Birželio mėnesio pradžioje įmonė neturėjo praterminuotų įsiskolinimų vasltybinėms įstaigoms, taip pat neturėjo praterminuotų užsakovų įsiskolinimų.

Papildomai plėstis gamybai yra didelės galimybės.

Pardavimo variantai;
1. Naujam savininkui kartu su įmonės akcijomis (parduodama kartu su įmone) bus perduota visa gamybai reikalinga įranga -staklynas, verslo kontaktai (klientų/užsakovų, tiekėjų), įmonės domenas (tinklapis ir el. paštas, kontaktai), medžiagų ir furnitūros likučiai, bus supažindinta su darbų eiga, bei esamais ir planuojamais užsakymais, galima dirbti iškarto be pertraukos.(65)

2. Naujam savininkui bus perduota, be įmonės akcijų paketo (parduodama be įmonės) visa gamybai reikalinga įranga -staklynas, verslo kontaktai (klientų/užsakovų, tiekėjų), įmonės domenas (tinklapis ir el. paštas, kontaktai), medžiagų ir furnitūros likučiai, bus supažindinta su darbų eiga, bei esamais ir planuojamais užsakymais, galima dirbti iškarto be pertraukos.(40)

Savininkas turi papildomą verslą, pardavimo priežastis - laiko stoka.

Panašūs skelbimai