Pereiti į pagrindinį turinį

Nemokamas įmonių steigimas, el. buhalterinė apskaita tik 29-89 €/mėn.

Skelbimas perskaitytas: 2379

Apie

Naujiena Lietuvoje - nemokamas įmonių steigimas ir elektroninės apskaitos paslaugos tik 29-89 €!

NEMOKAMAS ĮMONIŲ STEIGIMAS (BE APSKAITOS - 79 €)

Greitai (sugaišite tik 15 min!), per 1-4 d.d. nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje įsteigsime įmonę. Suteiksime buveinės adresą. Viską atliksime nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje, Jums nereikės niekur važiuoti. Kainos:
- NEMOKAMAI - užsisakius elektroninę apskaitą "Viskas įskaičiuota" už 29-49 €/mėn.
- 79 € - steigimas be apskaitos.
- 49 € - buveinės adreso suteikimas 3 m. ar neribotam laikui. Galimas laiškų persiuntimas.
Plačiau: www.eureka.lt/imoniu-steigimas

ELEKTRONINĖ APSKAITA TIK 29-89 €/mėn.

Teikiame elektronines apskaitos paslaugas virš 60 įmonių iš visos Lietuvos. Kaina fiksuota, sutartis neterminuota, o Jūsų įmonę apskaito ir operatyviai konsultuoja profesionalus asmeninis vyr. buhalteris, uždirbantis nuo 1000 €/mėn. "į rankas".

EL. APSKAITOS "VISKAS ĮSKAIČIUOTA" KAINA

49 € + 10 € / darb. (su PVM) - Ne PVM mokėtojams.
89 € + 10 € / darb. (be PVM) - PVM mokėtojams.
29 € + 10 € / darb. (su PVM) - Ne PVM mokėtojams, pradžioje kol nėra pardavimų.
49 € + 10 € / darb. (be PVM) - PVM mokėtojams, pradžioje kol nėra pardavimų.

Kaina galutinė, nepriklauso nuo dokumentų kiekio ir paprastai kinta tik keičiantis darbuotojų skaičiui (MB nariai, neišsimokantys pinigų, apskaitomi nemokamai). Už šią kainą gaunate pilną įmonės buhalterinę apskaitą su prieiga prie el. apskaitos sistemos, asmeninės vyr. buhalterės konsultacijomis, metų uždarymu, ilg. turtu, kuro nurašymu, komandiruotėmis ir visa kita. Kaina nepriklauso nuo dokumentų kiekio, nes kartą per mėnesį sąskaitas ir mokėjimus į el. apskaitos sistemą nemokamai susivedate patys (galime suvesti ir mes). Tai lengva ir sutaupo daug pinigų.

VISOJE LIETUVOJE, VISĄ PARĄ

Kaip ir el. bankininkystė, dirbame nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje. Jums niekada nereikia niekur važiuoti, net pas mus ar į valstybines įstaigas - viskas vyksta internetu ar telefonu, nuotoliniu būdu. Visi mūsų klientai nemokamai naudojasi į el. bankininkystę panašia el. apskaitos sistema, kurioje patys visą parą gali išsirašyti sąskaitas, matyti ataskaitas, klientų ir tiekėjų skolas, pelną, apyvartas, išlaidas ar pajamas pagal projektus, prekių likučius, automatiškai importuoti duomenis iš el. parduotuvių, susivesti sąskaitas ir mokėjimus (suvesti galime ir mes) ir kt. Sistemos demo versija: demo.eureka.lt

Jei susidomėjote, rašykite ar skambinkite. Mielai atsakysime į visus jūsų klausimus ir pakonsultuosime.

www.eureka.lt
+370 626 90000
info@eureka.lt

Panašūs skelbimai