Pereiti į pagrindinį turinį

Labai pigiai sėkmingas baldų gamybos verslas

Kaina: 7000
Skelbimas perskaitytas: 2650

Apie

Labai pigiai parduodamas pilnai sukurtas baldų gamybos verslas. Puikiai tiks žmonėms, kurie nori dirbti sau, o ne sėdėti ofise nuo 8 iki 17 val. Įsigiję šį verslą galėsite iš karto pradėti dirbti. Tai amžinas verslas, baldų visada reikėjo ir reikės.

Šiaip yra parduota jau apie dešimt stalų vidutiniškai po 400 eur. už vienetą. Tai sudaro apie 4000 eur. apyvartą. Parduota per mėnesį. Žmonių atsiliepimai yra superiniai.

Labai mažos verslo išlaidos. Dideli ir geri antkainiai. Sutaupysite gerus metus ar du laiko, kuriant viską nuo nulio.

Gausite pilnai paruoštą verslo sistemą su visomis elektroninėmis parduotuvėmis, visa reikalinga įranga baldų gamybai bei tiekėjų kontaktais, kurie yra iš Lietuvos bei Lenkijos.

Turiu grafinio dizaino verslą. Šį VienetiniaiBaldai.lt kūrėme bendrai su visa komanda apie pusę metų. Tiek kiek kainavo laiko ir lėšų sukurti šį projektą niekada neatsipirks. Supraskite teisingai, mano dizaino agentūra darbo turi tikrai daug, galėjome savo laiką skirti iš to ką galime uždirbti šiandien, tačiau skyrėme būtent šiam projektui.

Iš praktikos sakau, jog įsigydami jau sukurtą sistemą nuo a iki z, smarkiai sutaupysite laiko, pinigų, nervų ir sveikatos, nes nereikės ieškoti vidury darbų, kur dingo programuotojas su jūsų pinigais, nereikės domėtis įranga, ieškoti tiekėjų, daryti fotosesijų, video filmavimų, derinti su dešimt skirtingų specialistų.

- Gausite elektroninę parduotuvę, kuri yra pritaikyta tiek kompiuteriams tiek mobiliesiems telefonams.
Parduotuvė yra surišta su visais Lietuvos bankais.
- Ypatingai paprastas parduotuvės valdymas. Iš pirmo žvilgsnio atrodo tai paprastas dalykas, tačiau tam paskyrėme labai daug laiko. Apsipirks net ir pirmą kartą internetu perkantis žmogus.
- Profesionalus puslapio dizainas sukurtas.
- Gausite profesionalų prekinį ženklą bei visus failus, brendbooką (firminio stiliaus gaires), kurių pagalbą galėsite gamintis reklamą ant kepurėlių, marškinėlių automobilių ar kur tik užsigeisite.
- Buvo surengtos profesionalios produktų fotosesijos.
- Gausite profesionalius pristatomuosius video apie parduodamus baldus.
- Labai lengvas užsakymų valdymas ir administravimas.
- Sukurtas ir nupieštas profesionalus facebook puslapis. Nuoroda: https://www.facebook.com/profile.php?id=100088115040201

Trumpai pakalbėkime apie įrangą.

- Beveik visa įranga yra praktiškai nauja, buvo naudota gal kokiai dešimčiai stalų pagaminti.
- Gausite Bassey vamzdinius spaustuvus.
- Dewalt tiesaus pjovimo stakles.
- Dewalt reismuso stakles.
- Dewalt šlifavimo aparatą.
- Labai daug įvairiausių matavimo priedų bei kitos įrangos.

Kodėl parduodu verslą?

Šiaip yra parduota jau apie dešimt stalų vidutiniškai po 400 eur. už vienetą. Tai sudaro apie 4000 eur. apyvartą. Parduota per mėnesį. Žmonių atsiliepimai yra superiniai.

Pasistačiau namą ir visa idėja buvo savo garaže pabėgti nuo darbo prie kompo ir savaitgaliais gaminti baldus, ta visa baldų gamyba veikia kaip meditacija. Labai ramina ir gaminant pasimiršta viskas.

Pardavimo priežastis yra gana žmogiška ir paprasta. Turiu kelis verslus, du vaikus - vienas jų vos kelių mėnesių, tai jeigu trumpai, tiesiog neužtenka parako ir laiko viskam atlikti. Norisi su vaikais pabūti, padėti žmonai, nes praktiškai manęs namuose nėra, o kai būnu namuose tai užsidarau į garažą ir gaminu baldus, tai tiesiog nusprendžiau savo svajonę parduoti kitam.

Jeigu pirksite, pasikviesiu į svečius, parodysiu kaip viskas veikia, kaip įranga veikia, kokias medžiagas naudoju, kaip tie baldai gyvai atrodo, nes namai pilni jų.

Kontaktai:

Pardavęs verslą skelbimą nedelsiant ištrinsiu.
Skambinkite Jums patogiu laiku.
Telefono numeris: +370 602 79220
El. paštas: Info@tjdizainas.lt
https://vienetiniaibaldai.lt/ »

Panašūs skelbimai