Pereiti į pagrindinį turinį

Buhalterinės apskaitos įmonė

Kaina: 35000
Skelbimas perskaitytas: 1485

Apie

Parduodama pelningai dirbanti buhalterinių paslaugų įmonė, įsikūrusi vakarų Lietuvoje, turinti pastovius ir lojalius klientus nuo 2016 m. Aktyvių klientų portfelis (28 vnt (MB 60%, UAB 30%, IV 10%), paslaugų kainos nuo 50 iki 270), pradelstų skolų nėra, klientai mokūs, kai kurių klientų kainodara būtų galima jau peržiūrėti ir derėtis dėl didesnio pastovaus tarifo. Dirba 2 buhalteriai (1,25 et) ir vadovas. Po pardavimo vadovas gali veikloje dar dalyvauti 1-3 mėn.

Platus veiklos profesinis draudimas su didesne verte. Profesionalios paslaugų sutartys su pastovia ir kintama dalimi, bendradarbiavimo sutartys su tarpininkavimo įkainiu (teisinės paslaugos), pigus ofisas, lojalūs ir motyvuoti darbuotojai. Įmonė yra Apskaitos įmonių asociacijos narė.

Ofisas, baldai, kompiuteriai, apskaitos programos, interneto svetainė, FB puslapis, darbo metodika (dalis Lean metodikos), neformalus mokymas komandai metams į priekį - viskas įskaičiuota į pardavimo kainą.

Pelningumo marža - 37%-45% (vadovui atliekant keletos klientų apskaitą), arba kitaip tariant išlaidos sudaro apie 55-60% pajamų.

Mėnesio pajamos 2850-3250 eur

Atsipirkimas 2-3 metai.

Puiki sinergija būtų sujungus su jau veikiančia apskaitos įmonę. Įmonė auga kiekvienais metais, reklamai neskiriant nei vieno eur.

Daugiau info telefonu, finansiniai dokumentai pateikiami tik po konfidencialumo sutarties pasirašymo.

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai