Pereiti į pagrindinį turinį

Buhalterinės apskaitos įmonė

Kaina: 32000
Skelbimas perskaitytas: 3406

Apie

Parduodama pelningai dirbanti buhalterinių paslaugų įmonė, įsikūrusi vakarų Lietuvoje, turinti pastovius ir lojalius klientus nuo 2016 m. Aktyvių klientų portfelis (23 vnt (MB 60%, UAB 30%, IV 10%), paslaugų kainos nuo 70 iki 400), pradelstų skolų nėra, klientai mokūs, kai kurių klientų kainodara būtų galima jau peržiūrėti ir derėtis dėl didesnio pastovaus tarifo. Dirba 2 buhalteriai (1,25 et) ir vadovas. Po pardavimo vadovas gali veikloje dar dalyvauti 1-3 mėn.

Platus veiklos profesinis draudimas su didesne verte. Profesionalios paslaugų sutartys su pastovia ir kintama dalimi, bendradarbiavimo sutartys su tarpininkavimo įkainiu (teisinės paslaugos), pigus ofisas, lojalūs ir motyvuoti darbuotojai. Įmonė yra Apskaitos įmonių asociacijos narė.

Ofisas, baldai, kompiuteriai, apskaitos programos, interneto svetainė, FB puslapis, darbo metodika (dalis Lean metodikos), neformalus mokymas komandai metams į priekį - viskas įskaičiuota į pardavimo kainą.

Pelningumo marža - 37%-45% (vadovas kasdieninių darbų neatlieka), arba kitaip tariant išlaidos sudaro apie 55-60% pajamų.
2020 metų pajamos 41000 eur, savininko nauda ±16000 prieš pelno ir GPM mokestį.
Mėnesio pajamos 2850-3250 eur

Atsipirkimas 2 metai.

Puiki sinergija būtų sujungus su jau veikiančia apskaitos įmonę. Įmonė auga kiekvienais metais, reklamai neskiriant nei vieno eur.

Daugiau info telefonu, finansiniai dokumentai pateikiami tik po konfidencialumo sutarties pasirašymo.

Panašūs skelbimai