Pereiti į pagrindinį turinį

Aromaterapijos verslas

Kaina: 20000
Skelbimas perskaitytas: 824

Apie

Parduodamas pelningas aromaterapijos verslas, prekiaujantis natūraliais namų kvapais, žvakėmis, eteriniais aliejais ir jų mišiniais, purškiamais oro gaivikliais bei aromaterapinėmis vonios druskomis.

MB dirba be jokių skolų, pelningai. Įsteigta sausio mėnesį.
PVM mokėtoja.

Ypač geromis sąlygomis išnuomotos patalpos Žaliakalnyje, supirkti nauji baldai ir paruoštos 3 darbo vietos (investicijos buvo ~2000 €).

Padaryta profesionali internetinė svetainė su visais SEO (investicijos ~2000 €).

Įmonė priklauso vienam puikiai žinomam verslo klubui (perleidžiama ir sutaris, kurios vertė 1200 €).

Sandėlio likutis beveik už 7000 € (žaliavų savikaina).

Verslas generuojantis puikias pajamas, bet kartu ir reikalaujantis pastangų. Deja, dėl sudėtingo nėštumo labai gaila paleisti įdėtą įdirbį, apleisti nuolatinius klientus, tad nusprendžiau verslą parduoti…

100% akcijų, kartu su logotipu, sutvarkyta buhalterija, internetiniu puslapiu, verslo klubo sutartimi, tiekėjų kontaktais, produktų receptais, sandelio likučiais, nuosavais baldais, sumaketuotomis vizitinėmis kortelėmis, lankstinukų maketais, didžiule produktų fotogalerija, nupirkta buhalterine apskaitos programa. IR VISOS REIKALINGOS PRIEMONĖS: vien laboratorinės įrangos vertė ~1000€.

Perleidžiant įmonę ne tik pasidalinsiu visa sukaupta patirtimi, bet taip pat ir konsultuosiu iki sėkmingai visi procesai (gamyba, marketingas, vadyba, buhalterija…) bus aiškūs ir suprantami :)

Tel.nr. 860131733

Panašūs skelbimai