VersloPaieškos
  1. Home
  2. Selling business
  3. Kaunas
  4. Parduodama puiki vieta verslui vystyti/plėstis. Pilnai įrengta kavinė su pastatu ir visa įranga.

Parduodama puiki vieta verslui vystyti/plėstis. Pilnai įrengta kavinė su pastatu ir visa įranga.

Parduodama pilnai įrengta kavinė. Vienoje geriausių vietų Kaune. Savanorių pr., ir Šiaurės pr., sankryžoje. Tik atvykus į miestą.

Tai puiki galimybė pradėti ar plėtoti verslą. Viskas yra paruošta darbui. Darbus galima pradėti bet kuriuo momentu. Tai puikus šansas turintiems idėjų. Viduje galimi du maitinimo tipai: atskirai picerijos tipo maitinimas - 2 aukšte, kur yra visa picerijos įranga. I aukštas gali būti viešo maitinimo, baro paslaugas teikiančio pobūdžio verslas. Privati, klientams nemokama, parkingo aikštelė. Greta daug traukos taškų, įmonių ir didėjančios investicijos į netoliese esančius objektus. Naujos statybos. Parduodami pastatai ir vidaus įranga. Galima ir UAB, FB paskyrą, tel. nr.. ir t.t.. Detalesnė informacija susitikimo metu. Neabejotina. Tai viena geriausių vietų Kaune.


  • Price: 25 000 €
Parduodama puiki vieta verslui vystyti/plėstis. Pilnai įrengta kavinė su pastatu ir visa įranga. - 1
Parduodama puiki vieta verslui vystyti/plėstis. Pilnai įrengta kavinė su pastatu ir visa įranga. - 2
Parduodama puiki vieta verslui vystyti/plėstis. Pilnai įrengta kavinė su pastatu ir visa įranga. - 3
3

We use cookies and other technologies to improve your experience, analyze traffic, and personalize content. By clicking "Accept all", you agree to the use of all cookies and technologies. Learn more